BİZİ YAKINDAN TANIYIN!

DOĞAL TAŞI KEŞFEDİN

Akademik olarak alınan Maden Mühendisliği eğitimi ve uzun süreli sektörde yapılan çalışmalardan sonra, 1997 yılında faaliyete LİTO YAPI olarak başladık. DOĞAL TAŞ dekorasyonu konusunda tecrübesi, hassasiyeti ve ilkeleri ile sizlerin memnuniyetini ön planda tutarak, en iyiyi en uygun imkanlarla sizlere sunabilmeyi kendimize görev edindik.

LiTO YAPI olarak, inşaat ve dekorasyon sektörünün özel malzemeleri olan DOĞAL TAŞLAR’ ı ihtiyaçlarınıza uygun olarak, atölyemizde istenilen şekillerde hazırlamakta, yaşadığınız tüm mekanlar için doğal ve özel ürünler yapmaktayız. Çalıştığımız doğal taşların hepsi Türkiye’nin ve Dünyanın çeşitli bölgelerinden üretilmiş olup, temin ettiğimiz taşlardır. Üzerlerindeki renk ve desenlerin hepsi doğaldır. Doğallığın verdiği en önemli özellik ise onların değerlerini arttırmaktadır.

Çalışmalarımızda inşaat dünyasının, mimarların ve tasarımcıların istek ve ihtiyaçlarına etkin bir şekilde cevap veren; Doğal Taş pazarında aranılan bir marka olma yolunda ilerliyoruz.

Proje & Tasarım ekibimiz ile Doğal Taşta moda ve trendlere öncülük eden bir çizgiyle, yerli ve ithal ürün grubumuzla, en prestijli proje ve tasarımlara imza atıyoruz.

DOĞAYA SAYGI VE HAYRANLIK DUYARAK, Yetişmiş ekibiyle, teknolojiyi takip eden yapısıyla, yenilikçi anlayışıyla, kendi atölyesinde, sizlerin isteklerine göre kalite, süreklilik ve yüksek kapasiteyi sağlayarak tasarım ve uygulama yapmaya devam ediyoruz.

© Copyright 2018 LitoConcept by Bilnet google seo
Telefon Ara
whatsapp Yaz